1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi
  3. Dev Bitcoin Borsası Binance’den 11 Altcoin Çiftine Hamle Geliyor

Dev Bitcoin Borsası Binance’den 11 Altcoin Çiftine Hamle Geliyor

İşlem hacmi ile dünyanın lider BTC ve kripto para borsası olan Binance, bugün Türkiye saati ile 15.00’dan itibarıyla 7 altcoin çiftini platformundan kaldıracağını açıkladı. Binance, konuya ilişkin açıklamayı resmi internet sitesi üzerinden yaptı. Ayrıca kripto para borsası lideri Binance, 4 altcoin çiftini de listeleyeceğini duyurdu. Kripto para piyasasında yaşanan sıcak gelişmelerle birlikte, konunun takipçileri detayları merak ediyor.

Dev Bitcoin Borsası Binance’den 11 Altcoin Çiftine Hamle Geliyor

İşlem hacmi ile dünya devi olan, lider kripto para birimi BTC borsasının bir numarası Binance, resmi internet sitesi üzerinden açıklamalarda bulundu. Kripto para piyasası takipçileri, büyük ve küçük ölçekli yatırımcılar konuya ilişki açıklamaları yakından takip ediyor. Açıklamaya göre; kripto para borsası devi Binance’den 11 altcoin çiftine hamle geliyor.

7 Altcoin Çifti Platformdan Kaldırılacak

Binance, bugün Türkiye saati ile 15.00’dan itibarıyla 7 altcoin çiftini platformundan kaldıracağını açıkladı. Ayrıca 4 altcoin çiftini de listeleyeceğini duyurdu. Binance, konuya ilişkin açıklamayı resmi internet sitesi üzerinden yaptı. Yapılan açıklamada;

“Binance, 10.11.2020 tarihi TSİ ile 15.00’dan itibaren aşağıdaki işlem çiftlerini kaldıracak ve ticareti durduracaktır: AIOM/BUSD, DCR/BUSD, EVX/ETH, HC/USDT, ONE/USDC, PAXG/BUSD, VTHO/BUSD. Lütfen kullanıcıların yukarıdaki varlıkları Binance’de bulunan diğer alım satım çiftlerinde alıp satabileceklerini unutmayın. Risk uyarısı: kripto para birimleri ticareti yüksek piyassa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli coinleri seçmek i.in elinden gelenin en iyisi yapacak, ancak ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır. Desteğiniz için teşekkürler!” sözlerine yer verildi.

Bu Altcoinler Delist Edilecek

Kripto para borsası devi Binance, yaptığı açıklamalarda bugün itibarıyla delist edilecek altcoinleri belirtti. Borsanın açıklamasına göre; “AION/BUSD, DCR/BUSD, EVX/ETH, HC/USDT, ONE/USDC, PAXG/BUSD, VTHO/BUSD” bugün Binance’den delist edilecek.

4 Altcoin Çifti de Platformda Listelenecek

Dev Bitcoin borsası Binance, 4 altcoin çiftini de platformunda listeleyeceğini duyurdu. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı: “Binance, aşağıdaki ek çiftler için alım satımı açacak: DNT/BUSD ve DNT/USDT işlem çiftleri 10.11.2020 tarihi itibariyle aktif olacak. ADA/EUR ve LTC/NGN işlem çiftleri 13.11.2020 tarihi itibariyle aktif olacak. Lütfen dikkat: NGN ve EUR, itibari para birimleridir ve diğer dijital para birimlerini temsil etmemektedir. Risk uyarısı: kripto para birimleri ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli coinleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır. Desteğiniz için teşekkürler!”

Binance Açıklamasına Göre Yeni Listelenecek Kripto Para Çiftleri

İşlem hacmi ile dünyanın lider BTC ve kripto para borsası olan Binance, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamalarla kripto para piyasası takipçileri ve yatırımcılar arasında merak ve ilgi uyandırdı. Binance yeni listelenecek kripto para çiftlerini şöyle sıraladı: “DNT/BUSD, DNT/USDT, ADA/EUR ve LTC/NGN”

Yorum Yap

Yorum Yap