1. Ana Sayfa
  2. Genel Gündem
  3. Lark Davis Altcoin Pumplarını İşaret Etti

Lark Davis Altcoin Pumplarını İşaret Etti

Kripto para sektörünün yakından tanıdığı usta analist Lark Davis, yaptığı analistleri Youtube kanalından paylaşıyor. Oldukça ilgi gören paylaşımları ve videoları ile yaptığı paylaşımlarda heyecan uyandıran Davis, önceki gün sosyal medyada Twitter’da altcoin piyasalarında büyük bir pump’ın gelişmekte olduğunu iddia etti. Bu, Lark Davis’in Ripple (XRP) fiyatındaki %65’lik yükselişi işaret etmesinden sonra gerçekleşti.

Lark Davis Altcoin Pumplarını İşaret Etti

Kripto para analistlerini kendi Youtube kanalında paylaşan, kripto para piyasalarının çok yakından tanıdığı ünlü analist Lark Davis, önceki gün Twitter’da altcoin piyasalarında büyük bir pump’ın gelişmekte olduğunu iddia etti. Ünlü analistin bu paylaşımı, Ripple (XRP) fiyatındaki %65’lik artışı işaret etmesinden sonra gerçekleşti. Lark Davis, kripto para piyasalarında yaptığı başarılı analizleri ile oldukça dikkat çekiyor. Davis’in Youtube kanalında paylaştığı videolar ve Twitter’daki paylaşımları birçok kullanıcı tarafından takip ediliyor.

Altcoin Sezonun Tekrar Başladığını Gösteren Sadece XRP Değil

Ripple’ın (XRP) haftalık kazancı %121 oranında gerçekleşti ve bu, altcoin adına muazzam bir yükselişti. Fakat son birkaç günde yaşanan keskin ralli, altcoin traderlarının ve yatırımcılarının 2020 yılının son çeyreğinin en büyük rallisi olma ihtimaline inanmasını sağladı. Fakat XRP, altcoin sezonun tekrar başladığını gösteren tek altcoin de değil. Ethereum (ETH) da benzer derecede bir yükseliş gösterdi. Öte yandan bu durum sadece XRP ve ETH için de geçerli değil. Altcoin sezonunun tekrar geldiğini gösteren diğer altcoinler; Bitcoin Cash, Litecoin ve Chainlink olarak göze çarpıyor. Bu kripto para birimleri şu sıralar, kullanıcılarına oldukça etkileyici günlük kazançlar sağlıyor.

Altcoin Sektöründe Olağandışı Gelişme Söz Konusu

ZyCrypto’dan elde edilen bilgilere göre; Ethereum (ETH) geçtiğimiz günlerde iki yılda ilk kez 600 dolar seviyesini geçti. İkinci en büyük kripto para birimi ETH, fiyat değeri ve piyasa değeri bakımından yükselmeye devam ediyor. Altcoin sektörünün diğer kısımları da artan günlük kazançlardan faydalandı. Merkezi olmayan finans (DeFi) sektörü coinleri bir iyileşme aşamasında seyrediyor ve bütün bunlar altcoin sektörünün olağandışı bir gelişme gösterdiğini ifade ediyor. Öte yandan Ethereum (ETH), 602 dolar seviyesine gerilemeden önce 618 dolar seviyesine kadar yükselmişti. Bitcoin (BTC) gibi ETH de yatay grafikte ilerliyor. Fakat ZyCrypto’dan alınan bilgilere göre; bir günlük grafikteki yükseliş yönelimi modellerinin birçoğu, boğaların hala fiyatları nasıl kontrol altında tuttuğunu gösteriyor.

Boğalar Ayıları Henüz Sarsamadı

Boğaların sağlam bir fiyat reddi söz konusu fakat ayılar hala etkilenmemiş durumda görünüyor. Piyasadaki hassaslıkları çatışıyor ve alıcıların yüksek seviyeleri almaya istekli oldukları işaret eden fiyat yükselişine rağmen, piyasalarda karasızlık hakimiyeti gözlemleniyor. Piyasadaki, yaklaşan olaylar ETH boğalarına baskı tutma ve ilerleyen haftalarda kazançları artırma konusunda hala eşit bir şans veriyor. Bu durum ETH için en büyük artış sinyallerinden biri ve Beacon Chain’in ilk basamağında yer almalar başlayacak.

Yorum Yap

Yorum Yap