1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek ne anlama gelmektedir? Rüyada hamile kedi görmek nedir? Rüyada kara kedi görmek nedir? Rüyada beyaz kedi görmek ne ifade eder? Bu tarz sorular rüya tabirleri içinde sıkça sorulmaktadır. Bunun için önemli kaynaklardan derlediğimiz ve uzmanlara danışarak sizlere sunduğumuz rüyada kedi görmek hakkındaki sorularınıza tüm cevapları haberimizde bulabilirsiniz.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek hakkında genel manada çok fazla rüya tabiri yapılmış ve birçoğu da rüya ilmi konusunda sınır taşı kabul edilen alimlerin kaynaklarına dayandırılmıştır. Bizler de bu yazımızda rüyada kedi görmek konusunda yaptığımız araştırmaları sizlere sunacağız. Rüyada kedi görmek farklı şekillerde olmaktadır. Rüyanın görülüş şekline, kedinin rengine, kedinin cinsiyetine, kedinin yaşına, kedinin sayısına göre birçok farklı yorumlar yapabilmek mümkündür. Biz bu kısımda rüya tabircileri genel manada neler söylemişler o konuya değineceğiz. Rüyada kedi görmek bir kısım rüya tabircilerinin bakış açısına göre hırsıza ve fesatlık, hile peşinde koşan insana delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin evine büyük ihtimalle hırsız girer ya da fesatlık için çekemeye birisi evine zarar vermeye kalkışır.

Bunun yüzünden rüya sahibinin maddi manevi zarar göreceği belirtilmiştir. Bir kısım rüya tabircileri ise rüyada kedi görmenin olumlu yönlerinden de bahsetmektedir. Bu da kedinin durumu, konumu ve belli başlı kriterlerine göre değişen bir yorumdur. Rüyada kedi görmek hakkında olumlu yorum yapan rüya tabircileri bu konuyu bir dileğin gerçekleşmesi ya da gerçekleşmesi için geçecek zamana bağlamaktadırlar. Bunca farklı yorumun olması aslında rüyanın görülüş şekli ile de yakından alakalıdır. Bu sebeple rüyada kedi görmek konusunun yüzlerce çeşidi bulunmaktadır. Hal böyleyken en doğru analizi yapmak adına rüyanın iyi hatırlanması ayrıntıya girme yönünde faydalıdır. Rüyada kedi görmek duruma göre çok iyi duruma göre ise çok kötü yorumlanabilmektedir.

Rüyada hamile kedi görmek

Rüyada hamile kedi görmek hakkında yapılan yorumlar oldukça iç açıcıdır. Bildiğiniz üzere ilk kısımda bir takım rüya yorumcularının duruma göre rüyada kedi görmek hakkında olumlu bir kısmını da duruma göre olumsuz yorum yaptıklarından bahsetmiştik. Ancak rüyada hamile kedi görmek ise oldukça iyiye yorulan ve güzel sonuçlar doğurması beklenen bir durumdur. Rüyada hamile kedi görmek insanın işlerinin yoluna gireceğine, çok büyük hayır dualar alacağına, rızkının birden bollaşacağına, bekar kimselerin karşısına birtakım kısmetler çıkacağına delalet eder. Rüyada hamile kedi görmek ayrıca aile ile sıkı bağlar kurmaya, maddi manevi destek göreceğine ve destekte bulunacağına da delil olarak kabul edilen bir rüyadır.

Rüyada Hamile Kedi Görmek
Bu fotoğrafta hamile bir kedinin dünyaya getirdiği küçük minnoş kedileri görüyoruz.

Rüyalarımız bizlere farklı konularda bir takım önemli bilgiler vermesinin yanında salih olup olmadığının da anlaşılması çok önemlidir. Rüyada hamile kedi görmek, şefkat, merhamet, aidiyet, sevgi gibi birçok güzel duyguları içinde kapsamaktadır. Bundan dolayı da doğru şekilde yorumlanması insana birçok katkılar sunacaktır. Yaptığımız araştırmalarda özellikle kedinin renklerinin çok önemli olduğu görülmektedir. Bu sebeple de rüyada hamile kedi görmek de kedinin rengine göre bize bir takım haberler verecektir.

Ancak detaylara çok gü-fazla indiğimiz takdirde de diğer soruları cevaplamak bizler için oldukça zorlaşmaya başlayacaktır. Bizler genel anlamda rüyada hamile kedi görmek konusunun çok olumlu olduğunu, hatta bu rüyayı gören bazı kimselerin hayırlı haberler alarak çocuk sahibi olduğunu da birçok rüya yorumunda görmeniz mümkündür. Rüyalar insanlara hediye olarak da uyarıcı olarak da gelebilmektedir. Rüyada kedi görmek konusu hayra yorulup şerden uzak tutulması arzu edilen bir rüyadır.

Rüyada kara kedi görmek

Rüyada kara kedi görmek nedir sorusu hakkında incelediğimiz birçok kaynak danıştığımız birçok uzman bulunmaktadır. Genel olarak ortak ifade şudur ki bu rüya hayırlı rüyalar arasında anılmaktadır. Rüyada kara kedi görmek nedir sorusu çok önemlidir. Bu sebeple de çok iyi anlaşılması ve yanlış algılardan kurtulmamız gerekmektedir. Rüyada kara kedi görmek hakkında özellikle insanın bir konuda bazı sıkıntılar çekeceği ancak bu sıkıntıların hayırlı bir şekilde çözülerek büyük nimetlere dönüşeceği bildirilmektedir. Bu sebeple bu rüya kesinlikle sizde sıkıntı oluşturmamalı ve kafanızı takmamalısınız. Bunun yanında bazı rüya tabircileri rüyada kara kedi görmek hakkında yola gitmek manasında yorumlarda bulunmuşlardır. Burada yola gitmekten maksat ise yakınlarınızdan alacağınız bir haber sonucunda bir yolculuğa çıkıp daha sonra geri dönmek kast edilmektedir. Bu yolculukla ilgili olumlu ya da olumsuz bir haber olup olmayacağı da rüyanın nasıl görüldüğü ile alakalı bazı gidişatlara bağlanmaktadır.

Rüyada kara kedi görmek maalesef ki birçok kişi tarafından olumsuz yorumlansa da genellikle olumlu rüyalar içinde yer almaktadır. Kedinin renginin kara olması olumsuz bir rüya olmasına kesinlikle sebep değildir. Çünkü kedi ile ilgili rüyalar çok fazla görülmekte ve bu rüyaların birçoğunun sonuçları da tecrübeler ile sabittir. Bu hususta en birinci kural gördüğünüz rüya hakkında sahih kaynaklara bakmak ve yorumuna güveneceğiniz bir ya tabircisine tabir ettirmektir. Rüyada kara kedi görmek kişinin alacağı haberin ne olduğu hakkında duruma göre haber verse de bu haber için rüyada başka kriterler aranmaktadır. O sebepten dolayı da akıllarda soru işareti bırakacak yorumlardan kaçınılması son derece önemli bir konudur. Rüyalarımızın tabir edilmesi ehil ellerden olduğunda alınacak tedbirler de gecikmeden yapılabilmektedir.

Rüyada beyaz kedi görmek

Rüyada beyaz kedi görmek çok güzel bir rüyadır. İncelediğimiz tüm sahih kaynaklarda bu konu iyilik, güzellik, sağlık ve bol kazanç olarak ifade edilmektedir. Rüyada beyaz kedi görmek derdi olan insanın derdinin çözüleceğine işaret eder. Aynı zamanda da bir takım istekleri ve duaları olan kimsenin de bu dileklerinin gerçek olacağına işaret etmektedir. Rüyada beyaz kedi gören kişi ya da bir yakını hasta ise Allah’ın izni ile bu dertten kurtulacak ve iyileşecektir. Bu rüyayı gören kimse eğer zorlu bir süreçten geçiyorsa tüm bu sorunların geçip gideceğini, çok güzel günlerin yakın olduğunu bilmelidir.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek
Resimde yukarıya yapan beyaz bir kedi görülüyor.

Rüyada beyaz kedi görmek iyi ahlak, yumuşak huy ve tatlı dilli bir eş sahibi olmaya delalet eder. Rüyalar yorumlanırken her zaman için tecrübeler dikkate alınıp sebep sonuç ilişkileri de iyi incelenmelidir. Rüyada beyaz kedi görmek konusu da bunlardan biridir. Her zaman hiç şaşmayacak şekilde güzellikler ve olumlu haberler veren rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyaların sahih olması ve psikolojik olmaması da çok önemlidir. Bu ayrımı ilmi ile amil olan rüya tabircilerinin çözmesi kolaydır. Öncelikle bir kimse gün içinde sık bir şekilde kediler ile ilgilendi ve kedi videoları gibi şeyler ile meşgul olduysa bu rüyanın sahih olmama ihtimali çok büyüktür.

O yüzden de bu ayrımın çok iyi yapılması gerekmektedir. Zira iyilik beklerken kötülük bulmamak için bu konuda güvenilir kişilere başvurmak bazen sahih kaynaklardan daha faydalı olabilmektedir. Konumuz olan rüyada kedi görmek konusu da onlarca farklı şekilde incelenebilecek kapasitede bir konudur. Biz sizler için rüyada beyaz kedi görmek de olmak üzere bazı başlıklarına değinip fikir sahibi olmanıza yardımcı olduk. Rüya yorumları ile ilgili diğer makalelerimizi de okumayı unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap