1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada oğlunu görmek

Rüyada oğlunu görmek

Rüyada oğlunu görmek ne manaya gelir? Rüyada oğlunu üzgün görmek neyi ifade etmektedir? Rüyada oğlunu hasta görmek nasıl yorumlanır? Rüyada oğlunun eve geldiğini görmek bize ne anlatmaktadır? Rüya yorumları ile ilgili olarak bu günkü yazımızda sizlerin bu sorularına cevaplar vereceğiz. Ayrıntılar haberin içeriğinde sizlerle.

Rüyada Oğlunu Görmek

Rüyada oğlunu görmek rüya tabircilerinin geneline göre çok güzel bir rüya olarak yorumlanmaktadır. İslam dininde kız çocuğu rahmet, erkek çocuğu da nimet olarak nitelendirilir. Bu sebepten dolayı da rüyada oğlunu görmek maddi kazançlar elde edeciğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Hatta birçok rüya yorumcusu birkaç oğlu olan kişilerin rüyada büyük ya da küçük oğlunu görmesine göre gelecek maddi imkanların azlığı ya da çokluğu kast edilir demektedir. Burada kast edilen maddi gelir her açıdan kardır. Çünkü hesapta olmayan ve geleceği bilinmeyen miras, para ya da statü olarak da isimlendirmek doğru olacaktır. Rüyada oğlunu görmek aynı zamanda sıkıntılarınızın son bulmasına vesile olarak da görülmektedir. Uzun zamandır beklenen bir haberin geleceğine ve bu haberin de sizi mutlu edeceği zannedilmektedir.

Aynı zamanda rüyada oğlunu görmek kişinin insanlar gözünde değerinin artacağına ve saygınlık sahibi olacağına da işaret etmektedir. Genel manası ile rüyada oğlunu gören kişiye bolluk, bereket ve unvanlar geleceği bildirilmektedir. Bu sebeple bu rüya ile ilgili ayrıntıları çok iyi ve işinin ehli bir alime bir rüya tabircisine tabir ettirmeniz çok yerinde bir karar olacaktır. Günümüzde birçok kimse eğitimi ve tecrübesi olmadığı halde rüya yorumlama işine kalkışmakta ve bu yüzden de birçok hataya imza atmaktadır. Bu gibi durumların önüne geçmek için yapılacak en önemli şey rüyada oğlunu görmek ya da başka bir rüya tabiri için sahih kaynaklara ve rüya tabiri bilen birine başvurmaktır.

Rüyada oğlunu üzgün görmek

Rüyada oğlunu üzgün görmek rüya tabirleri açısından çok önemlidir. Bu rüya görüldüğünde bir takım aksilikler yaşanacağı ifade edilmektedir. Rüyada oğlunu üzgün görmek genel manada maddi sıkıntıların çoğalacağı ve bir süre bu şekilde devam edeceği manasına gelmektedir. Rüya tabiri konusunda uzman kişiler ile yaptığımız görüşmelerde bu konunun birçok ayrıntısı olduğunu ve her birinin de irdelenmesi gerektiğini öğrendik. Rüyada oğlunu üzgün görmek aynı zamanda iflas etmekten tutun da çok yakınınızda olan bir dostunuzun ölüm haberini almaya kadar birçok şekilde haberler verebilmektedir.

Bundan dolayı da doğru şekilde yorumlanmalı ve gereken önlemlerin alınabilmesi için rüya iyi anlaşılmalıdır. Bazı rüyalar her zaman bahsettiğimiz gibi sahih olmayabilir. Yani nefsani, şeytani ya da psikolojik rüyalar da bulunmaktadır. Rüyanın sahih olduğuna rüya ilmine vakıf bir rüya tabircisi kesin olarak karar verebilmektedir. Çünkü rüya tabiri ilminde semboller ve bazı ince ayrıntılar o rüyanın ne olduğunu insana açıklamaya yetmektedir. Rüyada oğlunu üzgün görmek konusunda da doğru ellerden alınacak bir yardım sayesinde sahih bir rüya olup olmadığı anlaşılabilir. Ayrıca güvenilir rüya tabiri kitaplarından da genel bilgiler elde edildiği gibi ayrıntılara pek girilmediği, rüya ayrıntılarının kişiye göre değiştiği de bilinmesi gereken bir gerçektir.

Rüyada Oğlunu Üzgün Görmek
Bu resimde üzgün veya kızgın görülen bir çocuk bulunuyor.

Rüyada gördüğümüz olaylar gerçek hayatta olması muhtemel bazı meseleler konusunda bize bilgiler verebilir. Rüyalar her zaman çıkacak ya da her zaman çözülecek diye bir kaide de yoktur. Çünkü bazı rüyalar çok önemliyse sıklıkla tekrar edebildiği de bilinmekle beraber bazı rüyalar da önemsiz bir takım ayrıntıları anlatmaktadır. O halde kişi rüyada oğlunu üzgün görmek gibi kendini etkileyen rüyalarda yardıma ihtiyaç duyabilirken önemsi rüyalarda da üzerine düşmeyebilir.

Rüyada oğlunu hasta görmek

Rüyada oğlunu hasta görmek rüya tabirleri açısından çok önemli bir rüya olarak kabul edilir. Çünkü rüyada oğlunu hasta olarak görmek demek kişinin sağlık açısından sıkıntılarının geçeceğine delildir. Diğer yandan ise maddi sıkıntılarınızın biteceğine, maddi olarak büyük karlar ve kazançlar elde edeceğinize yorumlanmaktadır. Burada dikkat gerektiren husus ise renklerdir. Rüyada oğlunu hasta görmek tek başına olumlu ve faydalı bir rüya olarak kabul edilmektedir. Ancak bu rüyada dikkat çeken birçok ayrıntıda sarı renk varsa bu gerçek bir hastalık habercisidir. Oğlunuzun ya da sizin hasta olacağınıza işaret etmektedir. Ancak bunun haricindeki birçok renk ise hastalıkları aşacağınıza, maddi manevi sıkıntıları yeneceğinize yorumlanmaktadır. Rüyada oğlunu hasta görmek ile ilgili en eski rüya tabirlerine kadar incelediğinizde karşımıza çıkan veriler bu rüyanın kişisel olarak farklıklar arz edebileceği ancak genel mantığın ise aynı olduğu yönündedir.

Bu da bize uzun bir sıkıntılı süreç yaşamış kimselerin gördüğü böyle bir rüya ile dert ve tasalarından kurtularak eski zamanlarına kavuşacağı haberini taşımaktadır. Rüyada oğlunu hasta görmek sonrasında iyi zamanlar gelse de çok sıkıntılı süreçlere girileceği konusunda insanlara uyarı yapmaktadır. Bazı rüya tabircileri rüyada oğlunu hasta gören kişinin bir yakınını kaybedeceğini de söylemektedir. Sağlık açısından da hiç olumlu haberler içermeyen bu rüya, rüya sahibi ve yakınları açısından sağlıkla ilgili problemler yaşayacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada oğlunu hasta görmek konusuna kesinlikle iyi eğilmeli ve gerekiyorsa konunun uzmanı bir rüya tabircisine ayrıntılıca yorumlatılmalıdır. Bu şekildeki kötü rüyalar kesinlikle ortalık yerde sürekli olarak anlatılmamalı ve insanlarla paylaşmaktan uzak durulmalıdır.

Rüyada oğlunun eve geldiğini görmek

Rüyada oğlunun eve geldiğini görmek birçok kaynakta ve birçok rüya tabircisi tarafından da olumlu şeklerde yorumlanmış olan rüyalar arasında yer almaktadır. Özellikle de bu konuda dikkatlerin çekilmesi gereken konu şudur ki bu rüyayı gören kimse genç birisiyse erkek çocuğu olacağı şeklinde müjdeli bir haber aldığı manasına da gelebilmektedir. Diğer yandan rüyada oğlunun eve geldiğini görmek evlatları ile arası açık olan anne ya da baba için yakında oğulları ile barışacakları ve aralarındaki tüm sıkıntıların çözülerek sıkıntı kalmayacağı şeklinde de yorumlanabilmektedir. Bir diğer rüya tabircisi de rüyada oğlunun eve geldiğini görmek konusunun çok önemli olduğunu ve iflas eden, işini kaybeden, maddi olarak büyük borç batağına giren kimselerin işyerlerini tekrar açacakları ve tekrardan çok iyi iş yapmaya başlayarak büyük paralar kazanıp tüm borçlarından kurtulacakları şeklinde haberler verilmektedir.

Rüyada Oğlunun Eve Geldiğini Görmek
Evinin bahçesine gelen bir oğlan çocuğu resmi görüyorsunuz.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi erkek çocuğu nimet manasına gelmektedir. Nimet belli başlı sebepler yüzünden insandan alınır ya da verilir. Buna da sınav demekteyiz. Rüyada oğlunun eve geldiğini görmek de genellikle mal ve maddi kazanç ile yani nimet ile alakalı olduğu için sabır isteyen sınavların sonucunda müjdeleyici rüyalar arasında görülmektedir. Her ne olursa olsun kesin olarak rüyalara göre bir hayat sürmek olumsuz etkiler yaratacaktır.

Bundan dolayı manasını merak ettiğiniz ve özel olduğunu hissettiğiniz rüyalarınızı rüya tabiri hususunda bilgisi ve ilmi olduğunu bildiğiniz kişilere anlatmanız daha doğru sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Geçmişten bu yana eldeki veriler ve rüya tabiri ilminin vermiş olduğu bakış açısı ile yorumlanan rüyalar hiç şüphesiz birçok kimse için başarılı ve olumlu sonuçları ile anılmaktadır. Sizler için araştırmış olduğumuz rüyada oğlunun eve geldiğini görmek konusu da hem rüya ilmi hem de rüya tabirciliği açısından çok önemli bir rüya olarak bilinmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap